wrzosowisko
Skontaktuj się z Projektantem jaga11 - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
W składzie włóczki jest wełna alpaka, dlatego polecam prać ręcznie w płynie i suszyć na siatce lub ręczniku.
Masz ochotę wyjść zimą na rower, ale Twoje dłonie szybko marzną? Te mitenki typu gąsienniczki to bardzo praktyczny wybór - są miękkie, ciepłe i wygodne, a jednocześnie wyglądają naprawdę stylowo. Model wykonany jest ręcznie na drutach z cieniowanej włóczki Drops, która daje efekt łagodnych przejść kolorów - dokładnie w klimacie „wrzosowiska”.
Największy atut to elastyczne ruloniki: po prostu regulujesz długość mitenek, aby dopasować je do kurtki, sposobu jazdy i własnego komfortu. Mitenki mają kciuk, dzięki czemu trzymają się pewniej i są wygodniejsze w codziennych ruchach. W praktyce: długość po rozwinięciu to 29 cm, a na płasko 20 cm - łatwo je „rozciągnąć” wtedy, gdy potrzebujesz więcej osłony.
Rękawiczki powstały z włóczki, w której składzie jest wełna alpaka, dlatego są przyjemne w dotyku i dobrze sprawdzają się na chłodniejsze dni. W pielęgnacji najlepiej sprawdza się pranie ręczne oraz suszenie na siatce lub ręczniku.
To świetny prezent dla kobiet, które lubią ciepłe akcesoria, a jednocześnie cenią jakość i naturalne materiały. (Sprzedawane jako 1 para.)




